Rado Sp. z o.o. | Telekomunikacja – Recycling – Transport

Specjalizujemy się w demontażu oraz recyklingu infrastruktury teletechnicznej i energetycznej


Firma zajmuje czołowe miejsce w demontażu i recyklingu kabli teletechnicznych, sieci i słupów oraz innych elementów sieci elektrycznych i telekomunikacyjnych.

photo1_oferta

Działające od 1999 roku przedsiębiorstwo PPUH Zdzisław Rado zostało w 2007 roku przekształcone w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – Rado Sp z o.o.
Od tego czasu następuje stały rozwój bazy, zaplecza technicznego i floty transportowej. Firma znacznie poszerza ofertę usługowo – handlowa oraz zdobywa nowych klientów.
Zmienia się też struktura organizacyjna a zarządzanie wspierane jest narzędziami IT.
Zarząd firmy dba również aby wraz z technicznym rozwojem firmy wzrastała wiedza, doświadczenie i kwalifikacje pracowników.

Dziś potencjał firmy to przede wszystkim:
ZAŁOGA – ok. 200 stałych pracowników w tym: inżynierowie, technicy, pracownicy umysłowi, kierowcy, operatorzy koparek, wykwalifikowani robotnicy, robotnicy.

WŁASNA FLOTA TRANSPORTOWA – nowoczesne samochody 18/22 ton, samochody dostawcze, ciągniki, koparki, przyczepy, naczepy, wózki transportu wewnętrznego. Urządzenia dźwigowe i podnośniki.

INFRASTRUKTURA – własne hale i place składowe, linie technologiczne do recyklingu rożnych grup odpadów/złomu oraz komórka badawczo – rozwojowa.

OTOCZENIE PRAWNE – niezbędne decyzje i pozwolenia na eksploatację posiadanego parku maszynowego oraz niezbędne decyzje i pozwolenia na prowadzoną działalność na terenie całego kraju.

INNOWACYJNOŚĆ I ROZWÓJ – współpraca z uczelniami wyższymi w zakresie wdrażania nowych i przyjaznych środowisku technologii recyklingu oraz linii do dalszego przetwarzania komponentów otrzymanych z recyklingu w półprodukty.

MOCNE STRONY – w działaniu: mobilność, jakość, terminowość, odpowiedzialność, skuteczność. Ukierunkowanie na indywidualne potrzeby klienta. Realizacja zadania od poczatku do końca.

Nasi kluczowi klienci:

orange

orlen

logo tauron

multimedia

pge

teltech

TK_telekom

fca

lear-corp-logo

Schemat funkcjonowania firmy:

schemat_rado_spzoo